naslovna

Dobrodošli na stranice Splitskog skautskog zbora. Mi smo organizacija djece i mladih sa svestranim programom, ali posebno okrenuti prirodi, životu u prirodi i u skladu s prirodom.

Pridružite nam se ili saznajte više o našim aktivnostima.

Kviz SSZ-a održan je odvojeno po dobnim skupinama: za poletarce i pćelice organiziran je u prostorijama SK „Splita“ 25. I. u ranijim popodnevnim satima uz 56 sudionika, a istog dana u večernjima satima za izviđače je organiziran kviz u prostorijama SK „Marjan“; tu je sudjelovalo 78 članova.

U prostorijama OIP „Spinut“ održan je kviz za dobnu skupinu Istraživača i to 28. I., a sudjelovalo je 26 članova.

Izviđački kviz se i ovaj put potvrdio kao dobra i privlačna metoda provjere znanja naših članova iz više područja našeg programa, te uz igru i pjesmu. Prilika je to i da se susretnu članovi iz svih naših udruga.

Ukupno u sve 3 akcije sudjelovao je ukupno 160 članova naših jedinica.